تو در تو

فرمانده القاعده در مغرب کشته شد

۱۳۹۸/۱۲/۲۳ ۲۰:۴۱:۲۲
فرمانده القاعده در مغرب کشته شد
13 ساعت قبل ... ارتش الجزایر اعلام کرد روز سه شنبه دو تروریستی خطرناک که یکی از آنها فرمانده القاعده است را در عملیاتی نظامی در یکی از بخشهای منطقه جیجل در چهارصد کیلومتری شرق الجزیره به هلاکت رسانده است.
ارتش الجزایر اعلام کرد روز سه شنبه دو تروریستی خطرناک که یکی از آنها فرمانده القاعده است را در عملیاتی نظامی در یکی از بخشهای منطقه جیجل در چهارصد کیلومتری شرق.
اسامه بن لادن رهبر القاعده در سال ۲۰۱۱ در عملیات نظامی ارتش آمریکا در پاکستان کشته شد و پس از آن ایمن الظواهری رهبری این شبکه را بر عهده گرفته‌است. شاخه‌های .... ممکن است گروه القاعده در مغرب اسلامی، بیشتر از همه جا در الجزایر فعال باشد ولی فعالیت‌های این گروه در طول منطقه صحرا تا مالی و نیجر، گسترش یافته است. ریشه‌های این گروه، ...
5 دسامبر 2017 ... سرکرده ارشد القاعده در افغانستان کشته شد. ... منابع تونسی اعلام کردند یکی از رهبران القاعده مغرب کشته شده است. تلاش القاعده برای جذب نیرو از ... فرمانده میدانی عملیات نُبل و الزهرا در سوریه تصریح کرد: در جریان مقابله با تکفیری ها در سوریه شاهد بودیم هرجا شیعیان حضور داشتند، داعشی ها جرأت عرض اندام نداشتند.
13 ساعت قبل ... فرمانده القاعده در مغرب کشته شد. به گزارش افکارنیوز،. نظامیان ارتش الجزایر یک مسئول بلند پایه شبکه تروریستی القاعده را در منطقه مغرب عربی به هلاکت رساندند. بر این اساس، منابع آگاه در این باره گفتند عادل صغیری ملقب به هشام أبو رواحة که به عنوان مسئول تبلیغاتی شاخه گروه تروریستی القاعده در مغرب عربی ...
5 دسامبر 2017 ... ریاست امنیت ملی یا دستگاه استخبارات افغانستان از کشته شدن بلند پایه ترین عضو القاعده در این کشور خبر داده است. گفته شده است که این فرمانده به نام عمر خطاب در یک حمله هوایی نیروهای امریکایی و افغان کشته شده است.
16 ساعت قبل ... به گزارش افکارنیوز، نظامیان ارتش الجزایر یک مسئول بلند پایه شبکه تروریستی القاعده را در منطقه مغرب عربی به هلاکت رساندند. بر این اساس، منابع آگاه در این باره گفتند عادل صغیری ملقب به هشام أبو رواحة که به عنوان مسئول تبلیغاتی شاخه گروه تروریستی القاعده در.

خوش آمدید

بستن