تو در تو

فرمانده القاعده در مغرب کشته شد - افکارنیوز

13 ساعت قبل ... ارتش الجزایر اعلام کرد روز سه شنبه دو تروریستی خطرناک که یکی از آنها فرمانده القاعده است را در عملیاتی نظامی در یکی از بخشهای منطقه جیجل در چهارصد کیلومتری شرق الجزیره به هلاکت رسانده است.

فرمانده القاعده در مغرب کشته شد - خبر از ما

ارتش الجزایر اعلام کرد روز سه شنبه دو تروریستی خطرناک که یکی از آنها فرمانده القاعده است را در عملیاتی نظامی در یکی از بخشهای منطقه جیجل در چهارصد کیلومتری شرق.
اسامه بن لادن رهبر القاعده در سال ۲۰۱۱ در عملیات نظامی ارتش آمریکا در پاکستان کشته شد و پس از آن ایمن الظواهری رهبری این شبکه را بر عهده گرفته‌است. شاخه‌های .... ممکن است گروه القاعده در مغرب اسلامی، بیشتر از همه جا در الجزایر فعال باشد ولی فعالیت‌های این گروه در طول منطقه صحرا تا مالی و نیجر، گسترش یافته است. ریشه‌های این گروه، ...

سرکرده ارشد القاعده در افغانستان کشته شد - اخبار - اخبار - مرکز جامع ...

5 دسامبر 2017 ... سرکرده ارشد القاعده در افغانستان کشته شد. ... منابع تونسی اعلام کردند یکی از رهبران القاعده مغرب کشته شده است. تلاش القاعده برای جذب نیرو از ... فرمانده میدانی عملیات نُبل و الزهرا در سوریه تصریح کرد: در جریان مقابله با تکفیری ها در سوریه شاهد بودیم هرجا شیعیان حضور داشتند، داعشی ها جرأت عرض اندام نداشتند.

فرمانده القاعده در مغرب کشته شد - افکار نیوز - شهرخبر

13 ساعت قبل ... فرمانده القاعده در مغرب کشته شد. به گزارش افکارنیوز،. نظامیان ارتش الجزایر یک مسئول بلند پایه شبکه تروریستی القاعده را در منطقه مغرب عربی به هلاکت رساندند. بر این اساس، منابع آگاه در این باره گفتند عادل صغیری ملقب به هشام أبو رواحة که به عنوان مسئول تبلیغاتی شاخه گروه تروریستی القاعده در مغرب عربی ...

استخبارات افغانستان از کشته شدن فرمانده ارشد القاعده خبر داد ... - DW

5 دسامبر 2017 ... ریاست امنیت ملی یا دستگاه استخبارات افغانستان از کشته شدن بلند پایه ترین عضو القاعده در این کشور خبر داده است. گفته شده است که این فرمانده به نام عمر خطاب در یک حمله هوایی نیروهای امریکایی و افغان کشته شده است.

فرمانده القاعده در مغرب کشته شد - شاخه

16 ساعت قبل ... به گزارش افکارنیوز، نظامیان ارتش الجزایر یک مسئول بلند پایه شبکه تروریستی القاعده را در منطقه مغرب عربی به هلاکت رساندند. بر این اساس، منابع آگاه در این باره گفتند عادل صغیری ملقب به هشام أبو رواحة که به عنوان مسئول تبلیغاتی شاخه گروه تروریستی القاعده در.

برای مشاهده از کامل ترین منبع اینجا کلیک کنید

منبع: تو در تو

مطالب مرتبط
Joe Doe The Example Company 604-555-1234

joe.doe () example.com