تو در تو

کانال تلگرامی آمدنیوز

۱۳۹۸/۱۲/۲۳ ۲۰:۴۰:۴۳
کانال تلگرامی آمدنیوز
20 ساعت قبل ... کانال تلگرامی آمدنیوز در پی اعتراض وزیر ارتباطات ایران به موسس تلگرام و تاکید بر تحریک این کانال به «نفرت‌پراکنی» و «تشویق به خشونت»، از دسترس خارج شد.
Don't have Telegram yet? Try it now! If you have Telegram, you can contact @Amadnews right away. Send Message.
معرفی کانال تلگرام شما در تله چنلز : «آگاهی، مبارزه، دموکراسی»؛ گردش آزاد اطلاعات.
بسته شدن کانال تلگرامی. در جریان اعتراضات ۱۳۹۶ ایران تلگرام، این کانال را به علت ترویج خشونت (استفاده از بمب دستی و موارد دیگر) مسدود کرد.
19 ساعت قبل ... کانال آمدنیوز با بیش از یک میلیون و چهارصد هزار عضو، از سوی گردانندگان این شبکه پیام‌رسان مسدود شد. پیش از این محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات ایران در پیامی توئیتری خطاب به پاول دوروف، مدیر عامل شبکه تلگرام، کانال آمدنیوز را «به نفرت‌پراکنی، استفاده از کوکتل مولوتف، شورش مسلحانه و بلوای اجتماعی» ...
«آگاهی، مبارزه، دموکراسی»؛ گردش آزاد اطلاعات - وب‌سایت: Http://Amadnews.Org - ارسال اخبار: Amadnews2@Gmail.com - كانال جايگزين:@Amadnews1 - توییتر: هک شده - اینستاگرام: http://instagram.com/amadnews.official. View Channel. If you have Telegram, you can view and join آمدنیوز Amadnews right away.
20 ساعت قبل ... پاول دوروف، مدیر عامل شرکت تلگرام پس از درخواست محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات ایران برای بستن یک کانال تلگرامی که مردم را در اعتراضات اخیر تشویق به «خشونت» می کرد، در صفحه توییتر خود نوشت: «کانال تلگرامی آمدنیوز از دنبال‌کنندگانش تقاضای استفاده از کوکتل مولوتوف علیه پلیس کرده بود که به ...

خوش آمدید

بستن