تو در تو

چیستان درموردامانتداری

۱۳۹۸/۱۲/۲۳ ۲۰:۴۰:۵۴
چیستان درموردامانتداری
5 آوريل 2015 ... خواندن کتاب «شعرهایی درباره امانت‌داری» سروده مریم اسلامی با تصویرگری منصوره محمدی به کودکان آموزش می‌دهد که همیشه امانتدار و درستکار باشند.
1 آن چیست که یکی است و همیشه با تو است 2 عجایب جنگل بی پایه دیدم، عجایب چ.
12 آگوست 2015 ... شعر کودکانه امانت داری برای تدریس امانت داری، حدیثی از امام علی علیه السلام (علیک بالامانة) مفهوم کودکانه: امانت دار باش. شعر: مامانم داده یادم خیلی بده که.
امانت و امانت داری. معنا و مفهوم امانت. یکی از خصایل اخلاقی انسان که دارای ارزش و اهمیت فوق العاده ای است، امانت و امانت داری است. امانت در فرهنگ لغت، دارای معانی مختلفی است; پاس داری، حفاظت، امـنـیـت، امـان، مـواظبت، مراقبت، رازداری، نگه داری، آسایش و آرامـش روح و جـان از جـمـلـه مـعانی امانت است و مفاهیمی چون: خـیـانـت، دزدی و چـپـاول، بی ...
حدیث (1) رسول اكرم صلى الله عليه و آله : لا تَزالُ اُمَّتى بِخَيرٍ ما تَحابّوا وَ تَهادَوا وَ أَدَّوُا الامانَةَ؛. امّت من تا هنگامى كه يكديگر را دوست بدارند، به يكديگر هديه دهند و امانتدارى كنند، در خير و خوبى خواهند بود. عيون اخبار الرضا ج2، ص29، ح25. حدیث (2) امام صادق عليه السلام : اُنظُر ما بَلَغَ بِهِ عَلىٌّ عليه السلام عِندَ رَسولِ اللّه صلى الله عليه و آله فَالزَمهُ فَإِنَّ ...
26 ژوئن 2013 ... معما و چیستان کودکانه. ۱٫ رنگ سفید صخره ها آید میان سفره ها هرکس نداند نام او مزه ندارد کام او. ۲٫ نه انگورم نه انار هم در انگورم هم در انار زنجیر نیستم اما در زنجیرم نخجیر نیستم اما در نخجیرم. ۳٫ آن چیست که هم انسان دارد،هم تخم مرغ وهم جاده؟ ۴٫ آن چیست که من می روم و او می ماند؟ ۵٫ آن چیست که پای کوه نشسته و عمامه به سر دارد؟
چیستان برای کلاس اولی ها. چیستان:آن کدام حیوان آبزی است که قسمت دوم نامش نام یک ساز است؟ موجود سرد و بی جان. گیرد ولی دوصد جان. دهان تنگ و تاریک. گردن دراز و باریک. آن چیست که شیرین است ولی مزه ندارد.سنگین است ولی وزن ندارد؟ آن چیست که سرش را ببری زنده میشود؟ آن کیست که همه جا میرود ولی از خانه اش بیرون نمیرود؟

خوش آمدید

بستن